تبلیغات
Black Dream - فعالیت 666 سایت شیطان‌پرستی در ایران
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل
فعالیت 666 سایت شیطان‌پرستی در ایران
یك متخصص رفتارشناسی و فرهنگی با تشریح ناتوی فرهنگی در كشور‌ گفت:‌ الان 666 سایت شیطان‌پرستی در ایران به زبان فارسی فعالیت می‌كنند‌ و 1400 شبكه فارسی ترویج شیطان‌پرستی نیز در ایران قابل دریافت است.
فارس: مجید ابهری متخصص رفتارشناسی در شاخه آسیب‌شناسی كه در نشست هفتگی انصارحزب‌الله سخن ‌می‌گفت، با اشاره به پدیده بدحجابی اظهار داشت: بدحجابی اصلی‌ترین آسیبی است كه امروز بنیان‌های جامعه را تهدید می‌كند.

وی با بیان اینكه دشمن از مدت‌ها قبل تهاجم فرهنگی و ناتوی فرهنگی را علیه ما تشكیل داده است، گفت: دشمن ‌سیاست‌ها و ‌اهدافی ‌كه از طریق ناتوی نظامی پیگیری می‌كرد را امروز با متمركز كردن توانایی‌های نرم‌افزاری و سخت‌افزاری خود در كشورها و تحت نظارت لابی فراماسون و صهیون دنبال می‌كند.

این متخصص رفتارشناسی با بیان اینكه به یك بعد از ابعاد رفتاری تهاجم و ناتوی فرهنگی كمتر توجه شده است، یادآور شد: در آذر ماه سال 1368 ‌مقام معظم رهبری ضرورت مهندسی فرهنگی در مقابل تهاجم فرهنگی بیگانه را مطرح كردند و این موضوع را هر سال هم گوشزد می‌كنند.

ابهری ادامه داد: 22 نهاد و سازمان پیشگیری كه از 22 سال پیش تا به حال ‌بودجه گرفته‌اند، باید جوابگو باشند كه با این پول‌ها چه كار كرده‌اند؟ آیا این چیزی كه در جامه مشاهده می‌كنیم، نتیچه پیشگیری است كه موساد و سازمان سیا ‌در مرز ایران آزمایشگاه‌های تولید شیشه و كراك ایجاد كنند و به قاچاقچی‌ها نسیه بدهند تا به این مملكت بیاورند؟

وی افزود: من در سمینار ائمه جمعه كشور عرض كردم كه آقایان علما دعا كنید جوانان تریاكی شوند، همه خندیدند و من گفتم ‌یك تریاكی بچه سه ساله‌اش را به جای عروسك با چاقو سوراخ سوراخ نمی‌كند و یك پسر 22 ساله در یافت‌آباد تهران سر پدرش را نمی‌برد؛ بنابراین ناتوی فرهنگی شروع شده و با یك ابزار خاص حمله را شروع كرده است.

این متخصص رفتارشناسی با اشاره به هجوم و شبهه‌افكنی دشمن تصریح كرد: هدف آنها این است كه مادی‌گرایی، رفاه‌گرایی و مصرف‌گرایی را در مقابل آخرت‌گرایی ‌و عرفان‌های دروغین و باورهای كاذب را ‌در مقابل عرفان‌های شیعی و علوی اصیل قرار دهند.

ابهری با اشاره به یك فرقه منحرف یادآور شد: شخصی آمده و می‌گوید بنده حلقه واسطه فیض كیهانی هستیم و یك سری زن بی‌حجاب دور خودش جمع كرده و كلاس تشكیل داده و دیپلم می‌‌دهد و به قول خودش فرادرمان‌گری می‌كند، لذا بنده از ایشان و تمام طرفدارانشان دعوت می‌كنم در هر جایی كه خودشان قرار می‌گذارند، مناظره علمی كنم.

وی افزود: الان 666 سایت شیطان‌پرستی در ایران به زبان فارسی فعالیت می‌كنند‌ و 1400 شبكه فارسی ترویج شیطان‌پرستی در ایران قابل دریافت است، به طور متوسط هر سال هم 5 ماهواره فارسی ‌به این تعداد اضافه می‌شود كه بحث طولانی را می‌طلب، بنابراین باید خیلی مواظب باشیم، چرا‌كه ماموریت‌های خاص این سایت‌ها و شبكه‌ها فقط برای ماست و به قولی این چاقو را فقط برای گردن جمهوری اسلامی و بچه‌های ‌مسلمان ما تیز می‌كنند.

این كارشناس مسائل اجتماعی و فرهنگی در ادامه با تأكید بر اینكه شركت‌های هرمی پشتوانه اصلی مكاتب عرفان‌های دروغین و پوشالی از جمله شیطان‌پرستان هستند، تصریح كرد: آنها سعی می‌كنند تنبلی اجتماعی را در كشور به عنوان یك ارزش و زرنگی در جامعه گسترش ‌دهند.

ابهری با طرح این سوال كه وقتی شركت‌های هرمی را وارد ایران كردند، آیا گمان می‌كنید فقط به خاطر پول بود؟ توضیح داد: این‌ها منابع مالی مكاتب شیطان پرستی شركت‌های هرمی هستند و از این شركت‌ها به عنوان اهرم اقتصادی بهره‌ می‌گیرند.

این كارشناس مسائل اجتماعی خاطرنشان كرد: شاخه ‌و ابزار ‌ناتوی فرهنگی، اینترنت، ماهواره و سایت‌های اینترنتی هستند.

ابهری اظهار داشت: در سال 68 مقام رهبری ولی فقیه تهاجم فرهنگی را گوشزد كردند، ولی آن موقع منِ متخصصِ دانشگاهی خواب و مرده بودم و نمی‌دانم چه كار می‌كردم.

"اگر رفتار ابهری و باورهایش با خط‌كشی ولی فقیه همخوانی دارد، مخلص او هستیم؛ وگرنه خداحافظ چرا‌كه ما با كسی عقد برادری و اخوت نبسته‌ایم چراكه ملاك‌ها پیروی و اطلاعات از رهبری است و مردم تا وقتی رهبر بالای سرشان است و دین دارند، شكست‌ناپذیر خواهند بود. "

وی تصریح كرد: شخصی به نام طاهری مدعی است ‌واسطه حلقه كیهانی‌ست و از طرفی می‌گوید قرآن سراسر تناقض است، چه كسی گفته زنان حجاب داشته باشند؟ حجاب مربوط به اعراب زمان جاهلیت بوده است، چه كسی گفته زن با مرد دست ندهد؟ این‌ها باورهای این شخص است كه واسطه حلقه فیض است، لذا هدف اصلی تزلزل در بنیان اساسی انقلاب اسلامی است.

این كارشناس مسائل فرهنگی ادامه داد: مقابله اساسی با نمادهای انقلاب اسلامی از دیگر ابزارهای تهاجم فرهنگی است، لذا امثال جین شارپ می‌گوید با نماد‌های انقلاب كشور از طریق مسخره كردن ارزش‌ها مقابله كنید.

"جوانان این جمع ممكن است یادشان رفته باشد ولی آنهایی كه مثل من محاسنی سفید كرده‌اند، یادشان نمی‌رود اینهایی كه امروز ادعای مرجعیت می‌كند و می‌خواهند به اصطلاح برای خودشان در قم یلی باشند، وقتی در تهران بودند، پسرشان چه‌كاره بود و خودشان چه‌كاره بودند، لذا حیف كه اجازه نداریم و‌الا این‌گونه آدم‌ها را آنچنان می‌شستیم كه هیچ مرده‌شوری در تاریخ نشسته بود تا جوانان متوجه شوند كه اینها چه كسانی هستند، دیگر از من دانشگاهی انگلستان درس‌خوانده برنمی‌آید كه با او رقابت كنم، او برای خودش ‌آیت‌الله شده است ولی اینجا كه در مجلس بود، خدا می‌داند بچه‌هایش چه كارهایی می‌كردند، حالا به قم رفته و برای خودش به اصطلاح نظریه‌پرداز ولایت فقیه شده است. البته مه فشاند نور و سگ عوعو كند. "

وی ادامه داد: حالا بعضی‌ها چند روزی به غرب رفته‌اند و ‌روشنفكر شده‌اند. خود روشنفكر‌بینی مرضی از نظر رفتاری است كه به جان بخشی از روشنفكران ما افتاده است كه فكر می‌كنند با چند كلمه و تعبیر خاص روشنفكر می‌شوند. اینها بخشی از روشنفكران ما هستند كه به غرب رفته و در آنجا استحاله فرهنگی شده‌اند و برگشته‌اند و از طرفی نوكران بی‌مزد و مواجب فرهنگی غرب شده‌اند. البته یك عده از اینها ماموریت دارند و پول می‌گیرند.

ابهری در ادامه سخنان خود توضیح داد: بدحجابان در كشور ما چهار گروه هستند و نباید به دنبال پنجمین گروه آن باشیم؛ اول مانكن‌های رنگ و روغن زده كه مأمور هستند و از بی‌بی‌سی و صدای آمریكا و مراكز صهیونیستی و بهائیت و فراماسونری حقوق می‌گیرند كه بیایند در خیابان‌ها بزك كنند و چند نفر هم از دور از اینها عكس بگیرند و ‌در تلویزیون‌ها و سایت‌ها بگویند زنان ایرانی از حجاب خسته شده‌اند، لذا كار به جایی رسیده كه یك شركتی به نام اوریف‌لیم در قالب فروشندگی لوازم آرایش مانكن‌های جنسی انتخاب می‌كند.

وی گفت: متأسفانه ایران در آسیا مقام اول و در دنیا مقام هفتم را در مصرف لوازم آرایشی دارد. آن وقت آنهایی كه هر روز آرایش می‌كنند، در سال 5/2 كیلوگرم مواد شیمیایی به بدن خود می‌فرستند كه یكی از آنها سرب است كه موجب سقط جنین، پیری‌ زودرس، نازایی، ریزش مو و سرطان سینه می‌شود.

این متخصص رفتارشناسی گروه دوم بدحجاب را بیماران روانی عنوان كرد و افزود: بنده به عنوان یك رفتارشناس به شما عرض می‌كنم برخی از آنهایی كه آرایش می‌كنند و بدحجاب هستند، دچار یك بیماری روانی به نام بدشكل هراسی هستند كه وسواسی است كه بخشی از آن ارثی و ژنتیك است و مقداری از آن از نارسایی در فرستنده‌های مغزی بوجود می‌آید و وسواس جسمی پیدا می‌كنند. از نظر رفتاری این یك بیماری است و باید درمان شوند.

ابهری گروه سوم را نیز دارای ‌بیماری به نام هیستوریونیك خواند و اظهار داشت: هیستوریونیك به معنای خودنمایشی است. اینها می‌خواهند به‌گونه‌ای‌ جلب توجه‌ كنند كه دیگران به آنها نگاه كنند. در زنان لباس تنگ، كوتاه و بدن‌نما نشانه بیماری خودنمایی یا هیستوریونیك است. 85 درصد از كسانی كه تجاوز جنسی می‌كنند، متلك می‌گویند و یا دختران مردم را می‌دزدند، باعث آن همین بیماری هیستوریونیك است كه لباس تنگ و چسبان می‌پوشند.

وی با بیان اینكه 89 درصد از زنانی كه مورد آزار خیابانی قرار می‌گیرند، بدحجاب‌ها هستند، گفت: گروه چهارم هم مقلّدها هستند، ‌‌وقتی رسانه‌ها و نمادهای ما الگوهای خودی را معرفی نمی‌كند و از حضرت زهرا(س) سخن گفتن فقط مختص به فاطمیه می‌شود، چنین می‌شود.
آخرین مطالب