تبلیغات
Black Dream - معرفی رشته ریاضی
اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل

رشته ریاضی و فیزیک

 

 

رشته ریاضی و فیزیک چیست؟

این رشته بر خلاف رشته­های دیگر در تمام دنیا معروف است و از طرفداران زیادی برخوردار است. در این رشته بیشتر تمرکز بر روی این است که مغز افراد بسیار فعال گردد تا تمام تمرکز خود را معطوف یک موضوع نمایند. افراد رشته­ی ریاضی از این ویژگی بهره­مند می­شوند که می­توانند به سرعت تمام وقایع و اتفاقات را تحلیل کنند و به نتیجه­ی مطلوب برسند.

افراد رشته ریاضی باید ذهنی بسیار فعال داشته باشند این ویژگی باعث می­شود تا افراد آینده درخشان­تری نسبت به دیگر رقبا داشته باشند.

البته برای بالا بردن سطح فعالیت مغزی یا دست یابی به این ویژگی نباید سوالات بسیار دشوار را حل کنند،(البته این کار برای ابتدای مسیر این رشته است و حل مسایل گوناگون برای مراحل بعد می­باشد.) افراد متقاضی باید به این اعمال روی آورند:

به موسیقی­های بی­کلام گوش فرا دهند و سعی کنند که با آن موسیقی برای بار دوم یک داستان به اندازه­ی زمان آن موسیقی بسازند.(البته داستانی با معنی و مفهوم.)

بر روی مسایل ریز دور و اطراف خود متمرکز شوند و بدون سوال کردن از کسی فقط آن عمل را تحلیل کنند و بعد از رسیدن به جواب نهایی در ذهن خود آن را از یک فرد مطلع سوال کند تا بداند که آن را درست تحلیل کرده است یا نه

مکعب روبیک را بدون داشتن فرمول آن حداقل یک وجهش را تکمیل کنید.

سعی کنید با یک سری عکس­های متمایز و بدون موضوع خاصی یک داستان زیبا بسازید.

رشته ریاضی و فیزیک چه ویژگی­هایی دارد؟

رشته ریاضی این ویژگی را دارد که فرد می­تواند پس از آزمون کنکور رشته­های زیادی را انتخاب کند یا پس از به اتمام رساندن دوره­های آموزشی خود در شغل­های زیادی مشغول به کار شود.

رشته ریاضی و فیزیک چه کاربرد­هایی دارد؟

کاربرد های رشته­ی ریاضی بسیار زیاد است به طوری که اکثر کار­های روزمره خود به این رشته بستگی دارد.

علیرضا شهسواری

4/11/1392

آخرین مطالب